Page 5 - Biuletyn wrzesień 2018
P. 5

   BIULETYN REKRUTACYJNY 2018
5
                                           Newsy z uczelni, wydarzenia, rekrutacja i wiele innych – sprawdź naszą aplikację mobilną! SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ KIERUNKÓW I ZNAJDŹ COŚ DLA SIEBIE!
WYDZIAŁ NAWIGACYJNY
Nawigacja i żegluga śródlądowa otwierają przed Tobą drogę kariery od marynarza, przez o cera pokładowego po kapitana dowolnych stat- ków. Możesz też wybrać pracę na lądzie m.in. w administracji morskiej, w służbach technicznych i eksploatacyjnych, w SAR.
Transport przygotuje Cię do pracy w przedsiębiorstwach związanych z bezpieczeństwem żeglugi oraz projektowaniem, eksploatacją i orga- nizacją transportu morskiego.
Informatyka to zawód przyszłości: rynek potrzebuje coraz więcej specjalistów w tej dziedzinie. Na studiach poznasz tajniki programowa- nia, technologii multimedialnych i najnowszych systemów morskich. Przygotują Cię do pracy w specjalistycznych sektorach branży morskiej lub w zespołach programistycznych  rm z branży IT.
Geodezja i kartogra a oraz geoinformatyka dają znajomość naj- nowszych narzędzi i technologii do pozyskiwania, przetwarzania i udostępniania danych o terenie. Dzięki nim znajdziesz satysfakcjo- nującą pracę w  rmach wykorzystujących informacje geogra czne, w przedsiębiorstwach hydrogra cznych i branży geodezyjnej, w admi- nistracji publicznej.
Oceanotechnika to dobry wybór, jeśli Twoją pasją są statki i jachty. Na tych studiach poznasz tajniki budowy okrętów lub jachtów, projekto- wania nowoczesnych jednostek a także pracy w stoczniach i  rmach związanych z budową, remontem i projektowaniem statków i jachtów.
WYDZIAŁ MECHANICZNY
Mechanika i budowa maszyn to kierunek i szereg specjalności dające możliwość wyboru drogi kariery – przygotują Cię do pracy na morzu w charakterze o cera mechanika lub do pracy na lądzie. Z powodze- niem znajdziesz zatrudnienie w branży okrętowej, maszynowej lub energetycznej.
Mechatronika to wysokospecjalistyczne studia otwierające drogę do kariery na morzu lub lądzie. Absolwent mechatroniki odnajdzie się na statkach, w przedsiębiorstwach związanych z branżą okrętową oraz w jednostkach projektowych, konstrukcyjnych i remontowych maszyn, urządzeń przemysłowych czy układów mechatronicznych.
WYDZIAŁ INŻYNIERYJNO-EKONOMICZNY TRANSPORTU Zarządzanie i inżynieria produkcji daje szerokie podstawy wiedzy o przedsiębiorczości i zarządzaniu procesami produkcji, kontroli jakości, logistyki, zaopatrzenia. Studia przygotowują do pracy na stanowiskach kierowniczych w  rmach produkcyjnych i usługowych sektora TSL. Transport to studia, dzięki którym zostaniesz specjalistą z wybra- nej dziedziny: transportu zintegrowanego, eksploatacji terminali kontenerowych, eksploatacji portów i  oty morskiej lub śródlądowej. Znajdziesz zatrudnienie w przedsiębiorstwach związanych z szeroko pojętym transportem.
Logistyka przygotuje Cię do zarządzania procesami gospodarczymi oraz zasobami ludzkimi, rzeczowymi i  nansowymi. Takie kompetencje przydadzą się w  rmach produkcyjnych i usługowych sektora logistyki, transportu i spedycji.
Zarządzanie jest kierunkiem dla osób pragnących zdobyć spe- cjalistyczną wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi lub organizacji i zarządzania w gospodarce morskiej.
Studia przygotowują do objęcia funkcji kierowniczych i wykonawczych w różnych typach przedsiębiorstw, a szczególnie w  rmach gospodarki morskiej i sektora TSL.
  Wszystkim naszym studentom zapewniamy pomoc socjalną i miejsce w akademiku. Każdy, kto spełnia warunki formalne może się ubiegać o stypendia: socjalne, rektora lub zapomogi losowe.
W program nauczania wpisane są płatne praktyki, uruchomiliśmy również program płatnych staży w prestiżo- wych przedsiębiorstwach. Akademia Morska w Szczecinie to dobry wybór.
  Akademia Morska w Szczecinie
Wały Chrobrego 1-2 70-500 Szczecin tel. 91 48 09 400
www.am.szczecin.pl www.rekrutacja.am.szczecin.pl














































































   3   4   5   6   7